YÜKLENİYOR. LÜTFEN BEKLEYİNİZ.
Image
Imageinfo@rotatex.com.tr Image +90 422 237 54 46 (pbx)
ROTA TEKSTİL ÜRETİM VE TESİSLER

Üretim - Tesisler

Ne 10/1 den Ne 40/1 e kadar değişik numaralarda %100 pamuk ipliği üretimi yapmaktadır. Ayrıca örgü tesisinde üretimi yapılan tüp ve açık en formundaki yuvarlak örme kumaşların en iyi kalitede boyar madde ve kimyasal kullanımı ile yüksek renk haslıklarında ön terbiye-boya-apre işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

open end iplik tesisi
İPLİK

Open end İplik üretimi

ROTA TEKSTİL

2880 rotor kapasiteli open end iplik üretim tesisimizde günlük ortalama 10-15 ton iplik üretimi mevcuttur. Ne 10/1 – Ne 40/1 arasında pamuk, polyester, viskon, tencel, bambu, modal elyaf ve karışımlarından farklı sektörlere göre üretim yapılmaktadır.

Ayrıca corolab iplik temizleme sistemi ile kalitenin devamlılığı sağlanmaktadır.

OPEN END İPLİK ÜRETİMİ
ÖRME KUMAŞ

Örme kumaş üretimi

ROTA TEKSTİL

Pamuk, viskon, modal, polyester ve karışımlı ipliklerden yuvarlak örme makinelerde çeşitli kalitelerde boyalı ve ham kumaş üretimi yapılmaktadır.

Tek plaka ve çift plaka farklı pus ve feinlardaki örme makinelerde süprem, pike, ribana, interlok, selanik, iki iplik, üç iplik ve elastanlı kumaş üretimi yapılmaktadır. İşletmemizin ham kumaş üretim kapasitesi 15 ton/gün’dür.

ÖRME KUMAŞ ÜRETİMİ
örgü tesisi
boya - apre
BOYA - APRE

Boya - Apre

ROTA TEKSTİL

Pamuk, viskon, polyester ve karışımlı ipliklerden üretilen örme kumaşlara boya ve terbiye yapılmaktadır. Normal apre işlemlerinin yanında, ipeksi apre, anti bakteriyel, ter itici vb. özel apreler de uygulanabilmektedir. Boya-Apre işletmemizin kapasitesi 20 ton/gün’dür.

BOYA - APRE